Wybielanie zębów Warszawa

Wybielanie zębów w godzinę! Jeżeli idealny kolor uzębienia nie został Ci „dany przez naturę”, to proste, profesjonalne wybielanie zębów laserem nada jaśniejszy o kilka tonów kolor zębów. Wszystko to można uzyskać podczas jednogodzinnej wizyty w naszym gabinecie stomatologicznym. To najlepsza metoda, by cieszyć się pięknym uśmiechem. Aby wspomóc efekty wybielania i zachować śnieżnobiały uśmiech na dłużej, przygotujemy również dla pacjentów zestaw do wybielania zębów w domu. Szyny do wybielania domowego powinny być założone na minimum 4 godziny kilka lub kilkanaście razy.

Wybielanie zębów laserem

Wybielanie zębów w gabinecie Your Dentist, który znajduje się w mieście Warszawa, wspomagamy światłem lasera. Stosujemy nadtlenek wodoru, zabieg trwa około jednej godziny i polega na trzykrotnej wymianie żelu na powierzchni zęba wspomaganego światłem lasera. Zęby wybielamy bardzo często, przeciwwskazaniem jest próchnica zębów, nieleczone lub nadwrażliwe zęby. Wybielanie gabinetowe zębów daje bardzo dobre efekty, ale zawsze wspomagamy je wybielaniem domowym, czyli pacjent dostaje indywidualne dopasowane szyny do wybielania nakładowego w domu. Pakiet zawiera także żel do domowego wybielania zębów.

W naszym gabinecie używamy zestawu BEYOND. W czasie zabiegu lekarz dokładnie zabezpiecza dziąsła specjalanym preparatem. Następnie kilkakrotnie nakłada na przednie powierzchnie zębów żel i ustawia światło lampy BEYOND. Środek wybielający zawiera nadtlenek wodoru i 20-sto nanometrowy dwutlenek krzemu. Podczas jednego zabiegu utlenia całą powierzchnię 16-stu lub więcej zębów i przywraca im biel. Efektem jest wybielenie zębów od 5 do 14 odcieni według skali VITA standardowo używanej przez stomatologów.

Wybielanie zębów BEYOND

Wybielanie zebów metodą Beyond jest zabiegiem jednorazowym i bez efektów ubocznych. Aby wspomóc efekty wybielania i zachować efekt na dłużej, przygotujemy również dla Państwa zestaw do domowego wybielania, tak zwane wybielanie nakładkowe lub domowe wybielanie zębów. Pacjent musi je zakładać na minimum cztery godziny. Efekty wybielania zębów są uzależnione od częstotliwości aplikacji żelu. Zabieg wybielania zębów powinien być powtarzany w częstotliwości co 2-3 lata. Wybielanie gabinetowe zębów trwa zazwyczaj jedną godzinę. 
 
  

 

 

Your Dentist
Lek.stom. Marzena Kupis 


ul. Grzybowska 2/32
00-131 Warszawa

Zobacz jak dojechać

BLOG >>>