Laserowe wybielanie zębów Warszawa

Wybielanie zębów lampą Beyond w godzinę! Jeżeli idealny kolor uzębienia nie został Ci „dany przez naturę”, to profesjonalne wybielanie zębów laserem nada jaśniejszy o kilka tonów kolor zębów. Wszystko to można uzyskać podczas jednogodzinnej wizyty w naszym gabinecie stomatologicznym w mieście Warszawa. Laserowe wybielanie zębów to najłatwiejszy sposób, by móc cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Aby wspomóc efekty wybielania w gabinecie stomatologicznym i zachować śnieżnobiały uśmiech na dłużej, proponujemy pacjentom zestaw do wybielania zębów w domu. *

 

wybielanie zebow warszawaLaserowe wybielanie zębów w gabinecie Your Dentist, który znajduje się w mieście Warszawa, wykonujemy lampą Beyond. Stosujemy nadtlenek wodoru, zabieg trwa około jednej godziny i polega na trzykrotnej wymianie żelu na powierzchni zęba wspomaganego światłem lasera. Zęby możemy wybielać bardzo często, a jedynym przeciwwskazaniem jest próchnica zębów, nieleczone lub nadwrażliwe zęby. Wybielanie laserowe zębów daje bardzo dobre efekty, ale zawsze wspomagamy je wybielaniem domowym nakładowym, czyli pacjent dostaje indywidualne dopasowane szyny do wybielania nakładowego zębów. Pakiet zawiera także żel do wybielania zębów w domu.

W naszym gabinecie w Warszawie używamy zestawu BEYOND. To profesjonalna lampa przeznaczona do wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym. Emituje ona światło, które uaktywnia żel do wybielania położony wcześniej przez stomatologa na zębach pacjenta. Zabieg trwa około godziny i pozwala na osiągniecie bielszych zębów od 5 do 14 tonów według skali Vita.

Laserowe wybielanie zębów lampą Beyond

Wybielanie zębów lampą Beyond jest zabiegiem jednorazowym i bez efektów ubocznych. Gabinetowe wybielanie zębów to zabieg prosty i skuteczny. Trwa zazwyczaj godzinę, w tym czasie zęby pacjenta naświetlane są lampą. Żel do wybielania zębów jest nakładany na zęby w trzech, wymiennych cyklach. Lampa do wybielania zębów to profesjonalne narzędzie, które powinien obsługiwać tylko lekarz dentysta lub asystentka stomatologiczna.

 

Wybielanie zębów. Jak jest cena?

Cena wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym to koszt 900 PLN. Oczywiście cena wybielania zębów jest uzależniona od usytuowania gabinetu stomatologicznego, jakości używanego sprzętu do wybielania zębów laserem oraz stosowanych produktów do wybielania zębów.  W naszym gabinecie stomatologicznym w centrum Warszawy stosujemy najwyższej jakości sprzęt i preparat do wybielania zębów.

Wybielanie zębów w domu a wybielanie gabinetowe

Wybielanie gabinetowe zębów trwa zazwyczaj jedną godzinę. W czasie zabiegu wybielania zębów stomatolog dokładnie zabezpiecza dziąsła, które są wrażliwe na działanie preparatu wybielającego, innym preparatem. Potem kilkakrotnie nakłada na zęby żel do wybielania i kieruje na nie światło lampy. Środek do laserowego wybielania zębów zawiera nadtlenek wodoru i dwudziestonanometrowy dwutlenek krzemu i jest całkowicie bezpieczny dla dziąseł. Podczas jednego zabiegu utlenia całą powierzchnię szesnastu lub więcej zębów i przywraca im naturalną biel. Efektem jest wybielenie zębów od 5 do 14 odcieni według skali VITA standardowo używanej przez stomatologów. Wybielanie zębów w domu stosuje się w celu wzmocnienia wybielania gabinetowego. 

Domowe sposoby wybielania zębów

Niewiele osób może pochwalić się idealnie białymi zębami. Codzienny tryb życia, czyli picie kawy, herbaty, czerwonego wina, czy palenie papierosów oraz kolorowa dieta barwią nasze zęby, dlatego wybielanie zębów powinniśmy wykonywać w miarę indywidualnych potrzeb pacjenta. Domowe wybielanie zębów trwa kilka tygodni, a efekt utrzymuje się około 3–6 miesięcy.  Nie zalecamy wybielać zębów domowymi sposobami: sodą oczyszczoną, kurkumą czy aktywnym węglem. Wszystkie te metody niszczą szkliwo zęba i wpływają negatywnie na jego tkanki.

Wybielanie zębów u dentysty. Jak działa?

Efekt wybielania zębów u dentysty utrzymuje się do pół roku. Wybielamy także zęby martwe, czyli zęby po leczeniu kanałowym, które z czasem ciemnieją. Najpierw dentysta sprawdza czy ząb był prawidłowo leczony kanałowo oraz czy korzenie są szczelnie wypełnione, a następnie przystępuje do wybielania zęba martwego. Martwy ząb wybiela się od środka. Czynność trzeba powtórzyć trzy razy, co tydzień. Lekarz kontroluje stan wybielania się zęba aż do finalnej plomby. Wybielanie zęba martwego to koszt 150 złotych za ząb.

Nakładkowe wybielanie zębów

Nakładkowe wybielanie zębów lub domowe wybielanie zębów to procedura wybielania zębów specjalnym żelem do wybielania. Preparat taki jest oferowany w gabinetach stomatologicznych. Stomatolog dobiera odpowiednie stężenie procentowe żelu do wybielania zębów oraz tworzy specjalne szyny do wybielania, które ściśle pasują do zębów pacjenta. Na szyny do wybielania pacjent nakłada żel i czynność tę powtarza do uzyskania pożądanego efektu. Pacjent musi je zakładać na minimum cztery godziny. Żel wybielający najlepiej stosować na noc. Efekty są widoczne już po dwóch tygodniach. Cena wybielania nakładowego zębów to 180 PLN za trzy strzykawki z żelem do wybielania i 400 PLN nakładki na zęby.

 

 


 

 

Your Dentist
Lek.stom. Marzena Kupis 


ul. Grzybowska 2/32
00-131 Warszawa

Zobacz jak dojechać