Laserowe wybielanie zębów Warszawa

Wybielanie zębów lampą Beyond w godzinę! Jeżeli idealny kolor uzębienia nie został Ci „dany przez naturę”, to proste, profesjonalne wybielanie zębów laserem nada jaśniejszy o kilka tonów kolor zębów. Wszystko to można uzyskać podczas jednogodzinnej wizyty w naszym gabinecie stomatologicznym w mieście Warszawa. Laserowe wybielanie zębów to najłatwiejszy spoósb, by móc cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Aby wspomóc efekty wybielania w gabinecie stomatologicznym i zachować śnieżnobiały uśmiech na dłużej, przygotujemy również dla pacjentów zestaw do wybielania zębów w domu. 

wybielanie zebow warszawa

Laserowe wybielanie zębów w gabinecie Your Dentist, który znajduje się w mieście Warszawa, wykonujemy lampą Beyond. Stosujemy nadtlenek wodoru, zabieg trwa około jednej godziny i polega na trzykrotnej wymianie żelu na powierzchni zęba wspomaganego światłem lasera. Zęby możemy wybielać bardzo często, a jedynym przeciwwskazaniem jest próchnica zębów, nieleczone lub nadwrażliwe zęby. Wybielanie laserowe zębów daje bardzo dobre efekty, ale zawsze wspomagamy je wybielaniem domowym nakładowym, czyli pacjent dostaje indywidualne dopasowane szyny do wybielania nakładowego zębów. Pakiet zawiera także żel do wybielania zębów w domu.

W naszym gabinecie w Warszawie używamy zestawu BEYOND. To profesjonalna lampa przeznaczona do wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym. Emituje ona światło, które uaktywnia żel do wybielania położony wcześniej przez stomatologa na zębach pacjenta. Zabieg trwa około godziny i pozwala na osiągniecie bielszych zębów od 5 do 14 tonów według skali Vita.

 Wybielanie zębów lampą Beyond

Wybielanie zębów lampą Beyond jest zabiegiem jednorazowym i bez efektów ubocznych. Gabinetowe wybielanie zębów to zabieg prosty i skuteczny. Trwa zazwyczaj godzinę, w tym czasie zęby pacjenta naświetlane są lampą. Żel do wybielania zębów jest nakładany na zęby w trzech, wymiennych cyklach. Lampa do wybielania zębów to profesjonalne 
 
Aby wspomóc efekty wybielania i zachować efekt na dłużej, przygotujemy również dla Państwa zestaw do domowego wybielania, tak zwane wybielanie nakładowe lub domowe wybielanie zębów. Pacjent musi je zakładać na minimum cztery godziny. Efekty wybielania zębów są uzależnione od częstotliwości aplikacji żelu. Zabieg wybielania zębów powinien być powtarzany w częstotliwości co 2-3 lata. Wybielanie gabinetowe zębów trwa zazwyczaj jedną godzinę. W czasie zabiegu wybielania zębów stomatolog dokładnie zabezpiecza dziąsła, które są wrażliwe na działanie preparatu wybielającego, innym preparatem. Potem kilkakrotnie nakłada na zęby żel do wybielania i kieruje na nie światło lampy. Środek do laserowego wybielania zębów zawiera nadtlenek wodoru i dwudziestonanometrowy dwutlenek krzemu. Podczas jednego zabiegu utlenia całą powierzchnię szesnastu lub więcej zębów i przywraca im naturalną biel. Efektem jest wybielenie zębów od 5 do 14 odcieni według skali VITA standardowo używanej przez stomatologów.
  


 

 

Your Dentist
Lek.stom. Marzena Kupis 


ul. Grzybowska 2/32
00-131 Warszawa

Zobacz jak dojechać