Stomatologia estetyczna Warszawa

Nowoczesna stomatologia estetyczna ma dziś bardzo wiele do zaoferowania pacjentom, którzy marzą o pięknym i efektownym uśmiechu. Nawet najmniejszy ubytek albo defekt może zostać skorygowany, tym samym poprawiając estetykę uzębienia, a przede wszystkim nasze samopoczucie. Gabinet Your Dentist, znajdujący się na terenie miasta Warszawa, oferuje profesjonalne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, których rezultaty w pełni zaspokoją wymagania nawet najbardziej wymagających pacjentów.

 

 

Jakie zabiegi stomatologii estetycznej oferujemy?

Kosmetyczna korekta linii uśmiechu

Kosmetyczna korekta linii uśmiechu to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną nadać uzębieniu bardziej harmonijny wygląd. Dla osiągnięcia oczekiwanego efektu lekarz stomatolog za pomocą specjalistycznych wierteł wymodeluje zęby, np. zbyt spiczaste kły, nadając im odpowiedni kształt i długość. Zabieg wykonywany jest podczas jednej wizyty i nie ma szkodliwego wpływu na naturalne szkliwo.

Bonding, czyli sztuczne szkliwo na zęby.

Bonding to nowoczesna metoda wykorzystywana w stomatologii estetycznej służąca do odbudowy zębów za pomocą sztucznego szkliwa. Sztuczne szkliwo to żywica kompozytowa, która stosowana jest do odbudowy zniczonego szkliwa zęba. Autorska metoda dr Marzeny Kupis odbudowy zębów sztuczym szliwem jest propozycją dla pacjentów zmagających się z defektami uzębienia, które negatywnie wpływają na ogólny aspekt estetyczny zębów. Za pomocą sztucznego szkliwa można uzupełnić ubytki, naprawić ukruszony ząb albo zakryć odznaczające się, stare wypełnienia lub całkowicie odrestauryzować zęba. Często wykonujemy duże prace estetyczne za pomocą sztucznego szkliwa. Poniiżej prezentujemy galerię prac z jego użyciem.

 

 

Korony porcelanowe

Korony porcelanowe tworzą stałą nadbudowę zębów zniszczonych lub poddanych leczeniu kanałowemu. W stomatologii estetycznej używane są również, jeśli pacjent zdecyduje się na wszczepienie implantów zębów. Korony dentystyczne zapewniają doskonałe rezultaty estetyczne, gdyż zostają dobrane idealnie do odcieni pozostałych zębów oraz wymodelowane na odpowiedni kształt. Korony pełnoceramiczne mocowane są na stałe, dając pacjentowi komfort identyczny z naturalnym uzębieniem.

Zamykanie diastemy (przerwy między jedynkami)

Pacjenci niezadowoleni z faktu posiadania diastemy, mogą uzyskać w naszym gabinecie stosowną pomoc z zakresu stomatologii estetycznej. Przerwa między jedynkami może zostać w prosty sposób usunięta poprzez uzupełnienie jej kompozytem, czyli sztucznym szkliwem, które w niczym nie odbiega kolorem od naturalnego szkliwa.

Licówki porcelanowe ( pełnoceramiczne)

Licówki porcelanowe to nic innego jak bardzo cienki płatek materiału protetycznego, który lekarz nakłada na przednią część zęba. Słynny "hollywood smile" to właśnie licówki zakładane zazwyczaj na 6 lub 8 zębów w łuku górnym.

 

Laserowe wybielanie zębów

Piękny, biały uśmiech dodaje uroku niezależnie od płci czy wieku, dlatego warto dbać o jego wygląd. Bardzo często jednak odcień naszego szkliwa nie jest naturalnie śnieżnobiały lub zmienia się pod wpływem różnych czynników. Na szczęście już podczas jednej wizyty można poprawić kolor zębów nawet o kilka tonów dzięki wybielaniu laserowemu z użyciem lampy BEYOND. Dodatkowym wsparciem dla białych zębów będzie wybielanie nakładkowe, możliwe do wykonania w domu po uprzedniej konsultacji ze stomatologiem.

 

 

 

 

Your Dentist
Lek.stom. Marzena Kupis 


ul. Grzybowska 2/32
00-131 Warszawa

Zobacz jak dojechać