Opinie naszych pacjentów

Opinie pacjentów o naszym gabinecie i stanowią bardzo ważną część naszej działalności. Za cel obraliśmy sobie zadowolenie i satysfakcję każdego z nich. Świadczymy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie - od stomatologii zachowaczej przez ortodoncję, implantologię, stomatologię estetyczną po leczenie kanałowe pod mikroskopem. Poniżej umieszczamy opinie o doktor Marzenie Kupis -założycielki i właścicielki gabinetu. 

 

"Doktor Marzena Kupis uratowała mi życie!"

Często słyszymy od pacjentów takie deklaracje. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, jak ogromny wpływ na nasze zdrowie psychiczne mają zadbane, zdrowe i ładne zęby. Są naszą wizytówką a stomatologia estetyczna niejednemu przywróciła wiarę w siebie. Zobaczcie, co mówi o swojej metamorfozie nasza pacjentka.

 

 

Kamila Maślak poleca nasz gabinet!

 

Kamila Maślak to stała pacjentka doktor Marzeny Kupis. W gabinecie Your Dentist poddała się serii zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, począwszy od uzupełnień sztucznym szkliwem, przez wybielanie zębów, po niewidoczny aparat ortodontyczny Invisalign.

 

 

Opinia Pana Damiana z Warszawy.

Pan Damian przyszedł do gabinetu doktor Marzeny Kupis, aby poprawić wygląd swoich zębów. Proces był długotrwały, ale efekty przeszły nawet oczekiwania pacjenta. Pacjent jest zadowolony i może pochwalić się pięknym i zdrowym uśmiechem. 

 

 

Opinia Pani Anety z Warszawy.

Opinia naszej pacjentki o doktor Marzenie Kupis, która wykonała u pacjentki cyfrową rewitalizację uśmiechu - projektowanie 3D oraz odbudowę estetyczną uzębienia: licówki porcelanowe i korony porcelanowe na zęby.

 

Opinia Pani Kasi ze Skierniewic. 

Doktor Marzena Kupis wykonała u pacjentki skomplikowaną odbudowę estetyczną zębów. W trakcie leczenia zastosowała licówki porcelanowe oraz korony porcelanowe. Dziś Pani Kasia może cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem.

 

 

 

Your Dentist
Lek.stom. Marzena Kupis 


ul. Grzybowska 2/32
00-131 Warszawa

Zobacz jak dojechać