Lek. stom. Marzena Kupis w mediach

"Dzień Dobry TVN", TVN Style -"Niezwykłe przypadki medyczne",TVP -"Pytanie na śniadanie", "Dzień Dobry Polsko", "Wysokie Obcasy". To tylko niektóre media do których została zaproszona jako ekspert doktor Marzena Kupis. Konsultowała też teksty medyczne w prasie, między innymi w Wysokich Obcasach oraz Dobrym Tygodniu. *


Lek. stom. Marzena Kupis
jest cenionym ekspertem w dziedzinie stomatologii chętnie zapraszanym do mediów. Z racji swojego 20-letniego stażu zawodowego doktor Marzena Kupis konsultuje i omawia kwestie związane ze stomatologią estetyczną: licówki porcelanowe, korony porcelanowe na zęby oraz odbudowy zębów sztucznym szkliwem (bonding). Swoją wiedzą chętnie dzieli się z pacjentami, widzami oraz czytelnikami.


Doktor Marzena Kupis wzięła udział w serii artykułów poradnikowych dotyczących stomatologii a opublikowanych w Wysokich Obcasach:

-Szampan i truskawki, czyli dieta z "Pretty Woman", są najgorsze dla zębów >>>>
-Na nadwrażliwość zębów częściej narzekają kobiety. Bo bardziej przykładają się do codziennej higieny>>>>
-Miałam przypadek 3,5-letniej dziewczynki, której leczyliśmy 14 zębów w narkozie. Za wszystkie ubytki odpowiadały słodycze >>>


wysokie obcasy marzena kupismarzena kupis wysokie obcasy

W programie Dzień Dobry Polsko, w TVP 1, wyjaśniła jaki wpływ na rysy twarzy ma estetyczna odbudowa zębów (licówki porcelanowe, implanty, sztuczne szkliwo) oraz omówiła na konkretnych przykładach metamorfozy gwiazd polskiego i zagranicznego show-biznesu. Jak wyglądają licówki gwiazd? Co ze swoim uzębieniem zrobili: David BeckhamMiley Cyrus, Nicolas Cage, Tom Cruise czy Celine Dion i ile lat odjęło im zastosowanie stomatologii estetycznej?

 

 

W programie "Pytanie na śniadanie", w TVP 2, doktor Marzena Kupis opowiedziała o wpływie niektórych leków na kondycję zębów. Jakie leki mają negatywny wpływ na nasze uzębienie oraz czy można je kupić tylko na receptę? Jakie popularne leki niszczą zęby, a jakich unikać chcąc zachować biały i piękny uśmiech?

 W programie Dzień Dobry TVN razem ze swoim pacjentem, Misterem Polski oraz modelem, Rafałem Maślakiem opowiedziała o alternatywnych do licówek sposobach odbudowy estetycznej zębów. Stomatologia estetyczna to nie tylko licówki pełnoceramiczne, porcelanowe czy korony zębowe. To także odbudowy zębów sztucznym szkliwem, którym można nawet wybielić zęby. Zobacz fragment programu. Cały materiał na stronie programu Dzień Dobry TVN.

 

Fragment programu Dzień Dobry TVN.

Próchnica u dzieci jest w Polsce bolączką nie tylko rodziców, ale i stomatologów praktyków. Szacuje się, że w naszym kraju około ponad 85 proc. 6-latków i 95 proc. 18-latków ma zepsute zęby. Odpowiedzią na ten palący problem są gabinety stomatologiczne w szkołach. Czy próchnica w Polsce to już epidemia? Czy powrót do szkół gabinetów dentystycznych zmieni zastaną rzeczywistość i zapobiegnie próchnicy u dzieci? Doktor Marzena Kupis, programie Dzień Dobry TVN, podjęła temat występowania próchnicy u dzieci i zasadności powrotu do szkół gabinetów stomatologicznych. 

 


Fragment programu Dzień Dobry TVN.

 

Doktor Marzena Kupis wzięła także udział w kilku innych programach telewizyjnych. W jednym z odcinków serii: "Niezwykłe przypadki medyczne", w TVN Style, dokonała rekonstrukcji uzębienia 23-letniej Sylwii, która jako 13-latka uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Razem z doktorem Krzysztofem Gojdziem odmienili życie młodej kobiety.

 

Fragment programu "Niezwykłe przypadki medyczne" w TVN Style. Więcej tutaj.

Wybielanie zębów to najprostsza metoda, by uzyskać piękny i nieskazitelny uśmiech. Zabieg laserowego wybielania zębów jest bezbolesny i trwa około 60 minut. Doktor Marzena Kupis, w programie ""Pytanie na śniadanie", opowiedziała jak dokładnie wygląda procedura wybielania zębów laserem.

 


 

 

W czasopiśmie "Dobry Tydzień" zdradziła czytelnikom, jakie można zastosować naturalne metody wybielania zębów  oraz jakiej diety przestrzegać, by cieszyć się pięknymi, zdrowymi i białymi zębami. Dla osób z nadwrażliwymi zębami  alternatywą są domowe sposoby wybielania zębów. 


dobry tydzień marzena kupis

Your Dentist
Lek.stom. Marzena Kupis 


ul. Grzybowska 2/32
00-131 Warszawa

Zobacz jak dojechać