Lek. stom. Marzena Kupis

Doktor Marzena Kupis ukończyła Akademię Medyczną w 1997 roku. 20 lat w zawodzie. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej - licówki porcelanowe (pełnoceramiczne), licówki kompozytowe, odbudowy estetyczne sztucznym szkliwem (tzw. bonding) a także w pełnoceramicznych uzupełnieniach protetycznych (korony porcelanowe i pełnoceramiczne). Uczestniczka wielu szkoleń i sympozjów, głównie z zakresu protetyki, licówek, implantów oraz zaburzeń zwarcia (okluzja). 

licowki porcelanowe warszawa


Praca to dla doktor Marzeny Kupis połączenie wiedzy, doświadczenia, pasji, a także możliwości, które niosą za sobą nowoczesne rozwiązania współczesnej stomatologii. Jej celem jest zapewnienie pacjentom pięknego i zdrowego uśmiechu. Najlepiej czuje się w stomatologii zachowawczej z minimalną preparacją zębów oraz w stomatologii estetycznej. Ceniona w Polsce i za granicą. Z racji swojego doświadczenia, chętnie proszona o komentarze i opinie dotyczące szeroko pojętej stomatologii. Udzieliła wywiadu w Wysokich Obcasach, w Dzień Dobry TVN wypowiedziała się co do zasadności powrotu gabinetów stomatologicznych do szkół, w Dzień Dobry Polsko wyjaśniła, jak stomatologia estetyczna i odbudowa zębów sztucznym szkliwem wpływa na rysy twarzy. W Pytaniu na śniadanie wyjaśniła, jakie leki mają negatywny wpływ na zeby. Konsultowała teksy medyczne w prasie, między innymi w Dobrym Tygodniu.

Ma duże doświadczenie w leczeniu pacjentów w znieczuleniu ogólnym (narkoza).

Wyspecjalizowała się w stomatologii estetycznej, w licówkach porcelanowych i pełnoceramicznych, implantach, koronach porcelanowych, licówkach kompozytwych. 

Opracowała autorską metodę odbudowy zębów sztucznym szkliwem>>>. Przywróciła piękne uśmiechy i wiarę w siebie setkom osób. 

Poniżej wybrane prace estetyczne doktor Marzeny Kupis:

Your Dentist
Lek.stom. Marzena Kupis 


ul. Grzybowska 2/32
00-131 Warszawa

Zobacz jak dojechać