Wybielanie zębów

Białe zęby w godzinę. Jeżeli idealny kolor uzębienia nie został Ci „dany przez naturę”, to proste, profesjonalne wybielanie zębów laserem nada jaśniejszy o kilka tonów kolor. Wszystko to można uzyskać podczas jednogodzinnej wizyty w naszym gabinecie stomatologicznym. To najlepsza metoda, by cieszyć się pięknym uśmiechem. Aby wspomóc efekty wybielania i zachować efekt na dłużej, przygotujemy również dla Państwa zestaw do wybielania zębów w domu. 

Wybielanie zębów laserem

W gabinecie Yourdentist - lek.stom. Marzena Kupis używamy zestawu BEYOND. W czasie zabiegu lekarz dokładnie zabezpiecza dziąsła specjalanym preparatem. Następnie kilkakrotnie nakłada na przednie powierzchnie zębów żel i ustawia światło lampy BEYOND. Środek wybielający zawiera nadtlenek wodoru i 20-sto nanometrowy dwutlenek krzemu. Podczas jednego zabiegu utlenia całą powierzchnię 16-stu lub więcej zębów i przywraca im biel. Efektem jest wybielenie zębów od 5 do 14 odcieni według skali VITA standardowo używanej przez stomatologów.

Wybielanie zębów BEYOND

jest zabiegiem jednorazowym i bez efektów ubocznych. Aby wspomóc efekty wybielania i zachować efekt na dłużej, przygotujemy również dla Państwa zestaw do domowego wybielania, tak zwane wybielanie nakładkowe lub domowe wybielanie zębów. Pacjent musi je zakładać na minimum 4 godziny. Efekty wybielania zębów są uzależnione od częstotliwości aplikacji żelu. Zabieg wybielania zębów powinien być powtarzany w częstotliwości co 2-3 lata.

Wybielanie gabinetowe zębów - czas zabiegu-1 godzina
Wybielanie nakładkowe zębów - wybielanie domowe zębów - szyna powinna być założona na min.4 godziny kilka lub kilkanaście razy.

 

 

Your Dentist.pl
Lek.stom. Marzena Kupis 


ul. Grzybowska 2/32
00-131 Warszawa

Zobacz jak dojechać