Stomatologia estetyczna Warszawa

Nowoczesna stomatologia estetyczna ma dziś bardzo wiele do zaoferowania pacjentom, którzy marzą o pięknym i efektownym uśmiechu. Nawet najmniejszy ubytek albo defekt może zostać skorygowany, tym samym poprawiając estetykę uzębienia, a przede wszystkim nasze samopoczucie. Gabinet Yourdentist, znajdujący się na terenie miasta Warszawa, oferuje profesjonalne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, których rezultaty w pełni zaspokoją wymagania nawet najbardziej wymagających pacjentów.

 

Stomatologia estetyczna. Jakie zabiegi oferujemy?

Kosmetyczna korekta linii uśmiechu będzie idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy pragną nadać uzębieniu bardziej harmonijny wygląd. Dla osiągnięcia oczekiwanego efektu lekarz stomatolog za pomocą specjalistycznych wierteł wymodeluje zęby, np. zbyt spiczaste kły,  nadając im odpowiedni kształt i długość. Zabieg wykonywany jest podczas jednej wizyty i nie ma szkodliwego wpływu na naturalne szkliwo.

Bonding. Na czym polega i dla kogo?

Bonding to nowoczesna metoda wykorzystywana w stomatologii estetycznej służąca do odbudowy zębów za pomocą sztucznego szkliwa podobnego do tego stosowanego w przypadku ubytków spowodowanych przez próchnicę. Jest propozycją dla pacjentów zmagających się z defektami uzębienia, które negatywnie wpływają na ogólny aspekt estetyczny zębów. Za pomocą sztucznego szkliwa można uzupełnić niewielkie ubytki, naprawić ukruszony ząb albo zakryć odznaczające się, stare wypełnienia lub całkowicie odrestauryzować zęba. W tym przypadku najlepiej sprawdzają się licówki kompozytowe.

Korony porcelanowe. Doskonały sposób na przebarwione i starte zęby.

Korony porcelanowe tworzą stałą nadbudowę zębów zniszczonych lub poddanych leczeniu kanałowemu. W stomatologii estetycznej używane są również, jeśli pacjent zdecyduje się na wszczepienie implantów zębów. Korony dentystyczne zapewniają doskonałe rezultaty estetyczne, gdyż zostają dobrane idealnie do odcieni pozostałych zębów oraz wymodelowane na odpowiedni kształt. Korony pełnoceramiczne mocowane są na stałe, dając pacjentowi komfort identyczny z naturalnym uzębieniem.

Zamykanie diastemy coraz popularniejsze. Ile trwa usunięcie przerwy między jedynkami jak jest wykonywane?

Pacjenci niezadowoleni z faktu posiadania diastemy, mogą uzyskać w naszym gabinecie stosowną pomoc z zakresu stomatologii estetycznej. Przerwa między jedynkami może zostać w prosty sposób usunięta poprzez uzupełnienie jej kompozytem, czyli sztucznym szkliwem, które w niczym nie odbiega kolorem od naturalnego szkliwa.

Laserowe wybielanie zębów.

Piękny, biały uśmiech dodaje uroku niezależnie od płci czy wieku, dlatego warto dbać o jego wygląd. Bardzo często jednak odcień naszego szkliwa nie jest naturalnie śnieżnobiały lub zmienia się pod wpływem różnych czynników. Na szczęście już podczas jednej wizyty można poprawić kolor zębów nawet o kilka tonów dzięki wybielaniu laserowemu z użyciem lampy BEYOND. Dodatkowym wsparciem dla białych zębów będzie wybielanie nakładkowe, możliwe do wykonania w domu po uprzedniej konsultacji ze stomatologiem.

 

Your Dentist.pl
Lek.stom. Marzena Kupis 


ul. Grzybowska 2/32
00-131 Warszawa

Zobacz jak dojechać