Opinie naszych pacjentów 

Opinie pacjentów o naszym gabinecie stanowią bardzo ważną część naszej działalności. Za cel obraliśmy sobie zadowolenie i satysfakcję każdego z pacjentów. Świadczymy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie - przez ortodoncję, implantologię, stomatologię estetyczną po zachowawczą oraz leczenie kanałowe pod mikroskopem. Poniżej umieszczamy opinie o gabinecie Your Dentist pozyskane bezpośrednio przez nas a także z serwisu Znany Lekarz, wyszukiwarki Google oraz Facebooka. W większości opinie dotyczą doktor Marzeny Kupis - założycielki i właścicielki gabinetu.

 

Opinia Pani Anety z Warszawy.

Opinia naszej pacjentki o doktor Marzenie Kupis, która wykonała u pacjentki cyfrową rewitalizację uśmiechu - projektowanie 3D oraz odbudowę estetyczną uzębienia: licówki porcelanowe i korony porcelanowe na zęby.

 

Opinia Pani Kasi ze Skierniewic. 

Doktor Marzena Kupis wykonała u pacjentki skomplikowaną odbudowę estetyczną zębów. Licówki porcelanowe oraz korony porcelanowe. Dziś Pani Kasia może cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem.

 

Opinie o doktor Marzenie Kupis z serwisu Znany Lekarz

znany lekarz logo

"Do gabinetu dr Kupis trafiłam dzięki znajomej. I była to jedna z najlepszych rekomendacji, która otrzymałam w życiu. Natura niestety nie obdarzyła mnie hollywoodzkim uśmiechem, ale dzięki dr Kupis mogę w końcu uśmiechać i śmiać się bez zażenowania. Nie przesadzam twierdzącc, że zmieniło to moje życie! Absolutnie polecam dr Kupis, jest to wspaniała dentystka jak I również przemiła osoba! Dziękuję dr Kupis!
Zuza Patel"

 

"Moje zęby były moim największym kompleksem ! Kiedyś przez wypadek straciłam jedynkę... ciułałam się po stomatologach, jeden zostawił mnie na dwa tygodnie bez jedynki - bo niby miejsce po niej powinno się najpierw wyleczyć... następnie wybrałam najlepsza dentystkę, która przyjeżdżała aż z Niemiec. Pani stomatolog zrobiła mi tą jedynkę tak, że wyróżniała się spośród reszty zębów... na dodatek okropnie odstawała... potem w ogóle nie była dostępna w Polsce... w szkole strasznie się ze mnie śmiali... płakałam codziennie w poduszkę... z czasem się przyzwyczaiłam i niestety na długo rozstałam się z wizytami u stomatologów... Pani Marzena była pierwszą osobą do której trafiłam po tak długiej przerwie, no i strzał w dziesiątkę! Jako jedyny stomatolog mówi prawdę, nie naciąga na bezsensowne leczenia. W przeciągu miesiąca wyleczyła mi wszystkie zęby, które powinny być wyleczone! Następnie zaproponowała mi poprawę tejże jedynki! Aby uzyskać tak fenomenalny efekt zaczęłyśmy od niewidocznego aparatu ortodontycznego! Jestem zachwycona szybkim wyprostowaniem zębów! Aparat nosiłam tylko 14 tygodni, teraz czeka mnie wymiana jedynki jednak jestem przekonana, że będzie to najwspanialszy uśmiech jaki w życiu miałam! Bardzo gorąco polecam!
Kamila N."

 

"Do gabinetu Pani Doktor trafiłam jakiś czas temu. Jako  że jestem osoba dość wymagająca moją pierwszą wizytę poprzedziły długotrwałe wyszukiwanie dobrego dentysty w Internecie. Nie mogłam trafić lepiej. Czysty, stylowy , a przy tym przyjazny gabinet. Uprzejma i fachowa obsługa. Już od samego wejścia wita nas uśmiechnięta Pani w recepcji. Pani doktor asystuje przemiła Pani asystentka. A sama Pani doktor przecudna osoba i doskonały fachowiec. Przy tym rzetelna, uczciwa, delikatna, z cierpliwością wsłuchująca sie w pacjenta i dokładająca wszelkich starań, by pacjent czuł się komfortowo. Pełny profesjonalizm. Widać, że to co robi to nie tylko i wyłącznie sposób na zarabianie pieniędzy (czego niestety doświadczyłam w innych gabinetach),ale prawdziwa pasja .Przeszłam już kilka rożnych zabiegów w gabinecie Pani doktor. Wszystko wykonane znakomicie. Ale zbieg zamykania dużej diastemy pomiędzy górnymi jedynkami to już istna rewelacja. Nikt do tej pory nie potrafił mi w zadawalający mnie sposób pomóc. A Pani doktor dokonała cudu. Zęby wyglądają ślicznie. Polecam gorąco Panią doktor wszystkim przyszłym pacjentom, a Pani doktor jeszcze raz serdecznie dziękuję za ogromny wysiłek i podarowanie mi pięknego uśmiechu.
Isabellstep"

 

"Do Pani doktor trafiłam z innej, ekskluzywnej kliniki stomatologicznej, gdzie przedłużano mi leczenie ze względów finansowych a jakość obsługi była skandaliczna i to ona skłoniła do poszukiwań. Do Pani Marzeny trafiłam z rekomendacji. Pani Marzena wykonała mi korony porcelanowe, licówki. Jakość doskonała. Współpracuje z bardzo dobrą pracownią i wspaniale opiekuje się klientem. Dawnej moje zęby były dla mnie dużym problemem dzięki Pani Marzenie każdy je podziwia. Co najważniejsze jest pasjonatką tego, co robi i ciągle się uczy. Jest zaangażowana i troszczy się o drugiego człowieka. Dziękuję i bardzo polecam.
Hanna"

 

"Super lekarz. Jeden z nielicznych, którzy słuchają tego co pacjent do nich mówi. Mam b. niski próg odczuwania bólu i bardzo się bałam zabiegu. Pani doktor 3 razy poprawiała znieczulenie, aż rzeczywiście bolące miejsce zostało znieczulone i można było bezboleśnie przeprowadzić zabieg. Naprawdę NIE BOLAŁO.
Magdalena"

 

ZOBACZ WIĘCEJ OPINII NA PORTALU ZNANY LEKARZ >>>

 

Opinie o doktor Marzenie Kupis z profilu Google 

google logo

"Bardzo czysty i swietnie wyposazony gabinet,obsluga bardzo uprzejma i kompetentna.Pani Marzena dokladnie opisala problem i przedstawila plan leczenia.Jestem po 2 powaznych zabiegach i wyniki przeszly moje oczekiwania.Profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie.
Mieczysław Urbański"

 

 

Your Dentist.pl
Lek.stom. Marzena Kupis 


ul. Grzybowska 2/32
00-131 Warszawa

Zobacz jak dojechać